Boliwijska policja starła się z demonstrantami protestującymi przeciwko rządowi
Świat
Boliwijska policja starła się z demonstrantami protestującymi przeciwko rządowi
14 maja policja w stolicy w Boliwii, La Paz, użyła gazu łzawiącego podczas starć z protestującymi przeciwko rządowi.

Pracownicy związkowi, w tym górnicy i rolnicy, biorą udział w demonstracjach w związku z pogłębiającym się kryzysem gospodarczym i paliwowym w kraju, spowodowanym niedoborem dolarów amerykańskich oraz spadkiem krajowej produkcji energii. Demonstranci domagają się dymisji prezydenta Rodrigo Paza, zaledwie sześć miesięcy po jego zaprzysiężeniu.

Więcej materiałów wideo
Atak na kobietę w Łodzi. 41-latek w rękach policji
Budowa Sagrady Familii zakończona po 144 latach. Papież przewodniczył uroczystościom
Astronautka NASA nagrała poklatkowe wideo przedstawiające zjawisko Aurora Australis
Izraelski atak wymierzony w libańskich ratowników medycznych
Turecki rybak ratuje migrantów z tonącej łodzi u wybrzeży Malty
Tłumy w Iranie wiwatują, gdy nad ich głowami przelatują rakiety zmierzające w kierunku Izraela
25. edycja Wielkiej Parady Smoków w Krakowie
Palestyński rybak zastrzelony przez siły izraelskie u wybrzeży Gazy
Izraelskie ataki uderzyły w południowy Liban dzień po zawarciu porozumienia o zawieszeniu broni
„Polska nie może współpracować z ludobójcami!"